top of page
  • Redactie

US Handbal zoekt trainer/coachUS Handbal zoekt voor seizoen ‘20/’21 een trainer voor de damesselectie en een coach voor Dames 1. Ons eerste team komt uit in de Hoofdklasse en het tweede team in de Eerste Klasse. Daarnaast trainen we twee keer per week en onze thuiswedstrijden zijn vaak op zaterdagavond. Spreekt het je aan om aan de slag te gaan met een groep enthousiaste meiden?


- update: de gewenste trainer is gevonden, zie hier.


Wat zoeken wij?

Een train(st)er die samen naar een doel wil werken, handbalkennis heeft, sociaal, flexibel en een teambuilder is. Papieren zijn een pré, maar geen vereiste. Het gaat ons vooral om een juiste match.


Over US

US Handbal is de leukste handbalvereniging van Amsterdam! Wij hebben 6 dames- en 4 herenteams spelend op allerlei niveaus. Bij onze club gaan prestaties en gezelligheid hand in hand. Er zijn veel leuke activiteiten en er wordt regelmatig een biertje gedronken.


Heb je interesse in het trainerschap bij US Handbal of tips voor trainers die goed bij onze club zouden passen? Neem dan contact op via bestuur@ushandbal.nl.


Hopelijk tot snel!
Comments


bottom of page